• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
اخبار شهرستان

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نامه الکترونیک چاپ PDF

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نمایندگان شطرنج شهر شیراز در قالب تیم شهر شیراز در مسابقات قهرمانی شهرهای ایران با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی ،عدنان ندیمی فر،پویا ماری اوریاد، غلامرضا علیزاده و سینا فیلی شرکت کرده که در جدول اولیه دارای رتبه دوم می باشند

و تیم لارستان با ترکیب آقایان مجتبی وحدانی ، کوروش ور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان و سید ریحان اله کشفی در این مسابقات حضور دارند.

هیات شطرنج استان برای این تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را در کلیه مراحل زندگی را دارد .

 

مسابقات انتخابی پیشکسوتان استان

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات  شطرنج انتخابی پیشکسوتان پس از5 دور رقابت با برتری بهمن رادپی در رده بالای 65 سال و محمودرضا رودبار در رده بالای 50 سال به پایان رسید.

روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به روش سویسی و در 5 دور جهت انتخاب پیشکسوتان اعزامی به مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور برگزارشد .

بر اساس این گزارش : پس از پایان آخرین دور مسابقه، رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده انجام و نفرات برتر معرفی شدند .بر این اساس بهمن رادپی با کسب 4 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را در رده بالای 65 سال به خود اختصاص دهد و همچنین محمودرضا رودبار مقام نخست را در رده بالای 50سال مسابقات را از آن خود کرد.

به امید موفقیت تمامی پیشکسوتان عزیز شرکت کننده در مسابقات کشوری .

 

دوره های داوری درجه 2 و 3

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image634603479629870440.jpg

به گزارش روابط عمومي هيات شطرنج استان ، یک دوره کلاس داوری درجه  3 از تاریخ 29 اردیبهشت لغایت 4 خرداد ماه و داوری درجه 2 از تاریخ 7 تا 13 خرداد سال جاری در محل اين هیات برگزار میگردد.

بنابر مقررات جاری تنها کسانی مجاز به شرکت در این دوره می باشند که عضویت خود را در سیستم جامع فدراسیون در سال 94 تمدید نموده و دارای شماره عضویت معتبر باشند.

همچنین شرکت کنندگان در دوره درجه 2 می بایست قبلا گواهینامه داوری درجه 3 خود را در سیستم جامع فدراسیون شطرنج ثبت نموده و دارای کارت داوری درجه 3 معتبر باشند . حداقل فاصله زمانی بین دریافت گواهینامه داوری درجه 3 و شرکت در این دوره دو سال تمام می باشد .

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط شرکت در کلاس  و جهت ثبت نام با شماره تلفن 36364292-071 تماس حاصل فرمایند.

 


صفحه 8 از 34

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز108
دیروز959
این هفته1829
هفته پیش3204
این ماه7651
ماه پیش14146
همه روزها635773