• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
اخبار بانوان

مسابقات قهرمانی شطرنج زیر 20 سال بانوان کشور برگزار خواهد شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

22 تا 28 فروردین ماهشهر

مسابقات قهرمانی شطرنج زیر 20 سال بانوان  کشور برگزار خواهد شد.

آیين‌نامه مسابقات قهرماني شطرنج زیر 20 سال کشور (بانوان)

ماهشهر، 22 لغایت 28 فروردین ماه 1394

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه مسابقات می توانند اینجا را کلیک کنند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۸
 

افتخاري ديگر براي ورزش فارس

نامه الکترونیک چاپ PDF

افتخاري ديگر براي ورزش فارس

images/stories/fruit/931217.50 - copy.jpg

سيده فاطمه هاشمي با كسب مقام نخست مسابقات قهرماني شطرنج زير 14 سال بانوان كشور و سينا ابراهيمي با كسب مقام نايب قهرماني مسابقات زير 10 سال آقايان كشور برگ ديگري بر افتخارات شطرنج استان افزودند.

سياوش جواهري رييس هيات شطرنج استان ضمن تبريك اين موفقيتهاي ارزشمند به اين قهرمانان و خانواده ي بزرگ شطرنج و ورزش استان اظهار اميدواري كرد در كليه مراحل زندگي شاهد پيشرفتهاي درخشان اين عزيزان باشيم.

وي افزود: كسب اين عناوين نتيجه ي  هدفگذاري ، برنامه ريزي ، همت و تلاش بوده و خداوند متعال را به خاطر وجود چنين استعدادهايي در استان شاكريم. جواهري خاطر نشان كرد: ديگر شركت كنندگان در مسابقات كشوري رده هاي سني هم تلاش خود را انجام داده و دربعضي از رده ها تا لحظات آخر رقابتي پاياپاي با قهرمانان كشور داشته و بعضا با امتيازاتي يكسان ولي به دليل پوئن شكني پايين تر از كسب مدال باز ماندند كه جا دارد به اين دوستان هم خدا قوت گفته و اميدواريم استعدادهاي با اخلاق اين رشته ي ورزشي در استان ضمن ادامه ي اين روند رو به رشد ، سال آينده به مقامهاي بالاتري دست پيدا كنند.

لازم به ذكر است آقايان و خانمها يلدا اسكندري ، پارسا خالصي ، پدرام سخنوريان ، سلما ماه سالاري ، ريحانه حاجات نيا ، پارميس وطن ، آرتين اشرف و عليرضا سلطاني نسب هم در رده هاي مختلف جزء 10 نفر اول كشور بوده اند و مسابقات بسيار درخشاني را انجام داده اند كه به اين عزيزان هم تبريك گفته و آرزوي پيشرفت روزافزون داريم.

وي ادامه داد: هيات شطرنج استان فارس حدود يك سوم سال 93 را به برگزاري مسابقات متنوع و هدفدار سال 93 اختصاص داد و اميدوار است سال 94 سال حضور كليه مدارس در مسابقات رده هاي سني ، شناخت كودكان و نوجوانان بااستعداد ، فعال كردن بيشتر هياتهاي شهرستاني و شناخت بازيكنان بااستعداد در شهرستانها و همچنين سال پيشرفت كيفي مسابقات شيراز و استان باشد.

ضمنا در راستاي جهت بخشيدن به فعاليتهاي استعداد يابي و نخبه  پروري كودكان ، كانون كودكان متفكر و خلاق در هيات شطرنج استان راه اندازي شده و برنامه هاي بسيار متنوع و جالبي را براي آموزش تفكر و بهبود خلاقيت كودكان طرحريزي نموده است.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۳
 

آغاز مسابقات جهانی رده های سنی در امارات با حضور یک نماینده از شیراز

نامه الکترونیک چاپ PDF

 

mmexport1387376962775

 

سیده فاطمه هاشمی تنها نماینده استان فارس در این مسابقات است . هیات شطرنج استان فارس برای این نوجوان با استعداد کشورمان آرزوی موفقیت در این مسابقات و تمامی مراحل زندگی را دارد و امیدواریم سال آینده شاهد حضور تعداد بیشتری از نوجوانان با استعداد استانمان باشیم.

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۶
 


صفحه 2 از 2

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز145
دیروز959
این هفته1866
هفته پیش3204
این ماه7688
ماه پیش14146
همه روزها635810