• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
پایگاه اطلاع رسانی هیات شطرنج استان فارس

مسابقات سریع عید فطر (ریتد) با صدرنشینی استاد فیده امیر کوثری نیا به پایان رسید.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_2485.jpg

مسابقات  سریع عید فطر (ریتد) با صدرنشینی  استاد فیده امیر کوثری نیا به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس در این مسابقات که از تاریخ 16 لغایت 17 تیر ماه برگزار گردید 82 نفر شرکت کردند .

بر اساس گزارش سر داور مسابقات سر کار خانم نیک سرشت  رده بندی به صورت ذیل می باشد: امdر کوثری نیا  با کسب8 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از وی غلامرضا علیزاده  نیز با 7.5 امتیاز  به مقام دوم رسید.

مقام های سوم تا پنجم این مسابقات را علیرضا برازجانی ، حمید طهماسبی، خسرو رزمجوئی تصاحب کردند.

در این مسابقات  صادق عظیمی نفر برتر بدون ریتینگ ، محسن شیردره حقیقی  برترين پيشكسوت و یلدا اسکندری مقام برتر بانوان شناخته شدند.

همچنین آرتین اشرف عنوان بهترین بازیکن زیر 8 سال، محمد سلطانی عنوان بهترین بازیکن زیر10 سال ، علیرضا مظفری عنوان بهترین بازیکن زیر 14 سال و سید حسین حسینی عنوان بهترین بازیکن زیر 16 سال را از آن خود کردند.

علاقمندان جهت مشاهده نتایج مسابقات می توانند اینجا را کلیک کنند.

 

مسابقات شطرنج بلیتس(ریتد) جام عید فطر با برتری پویا ماری اوریاد به پایان رسید.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/ahhk4034.jpg

مسابقات  شطرنج بلیتس(ریتد) جام عید فطر  پس از یازده دور رقابت با برتری پویا ماری اوریاد به پایان رسید.

روابط عمومی هیات شطرنج استان با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات برای اولین بار در شیراز به صورت ریتد (ثبت شده در فدراسیون جهانی ) برگزار گردید.

این مسابقات با حضور 56 نفر شرکت کننده در 11 دور و با زمان 3 دقیقه + 2 ثانیه افزایش زمان به ازای هر حرکت برگزار شد.

بر اساس این گزارش : پس از پایان آخرین دور مسابقه، رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده انجام و نفرات برتر معرفی شدند که  پویا ماری اوریاد توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از آن حسین ممتحن، غلامرضا علیزاده، مجتبی صفری اسکندری، بهتاش سلیمی فرد، امیر کوثری نیا، رضا اسماعیلی و محمد جواد مهدوی مقام دوم تا هشتم مسابقات را از آن خود کردند.

علاقمندان جهت مشاهده نتایج مسابقات می توانند اینجا را کلیک کنند.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۳
 

اولین دوره از مسابقات استانی کارمندان (سازمانهای دولتی و خصوصی) با صدرنشینی محمدرضا اپروز به پایان

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1846.jpg

اولین دوره از مسابقات استانی کارمندان (سازمانهای دولتی و خصوصی) با صدرنشینی  محمدرضا اپروز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس این مسابقات با حضور 45 نفر از کارمندان سازمان های مختلف خصوصی و دولتی برگزار گردید.

بر اساس این گزارش آقای محمدرضا اپروز از سازمان ارتباطات زیر ساخت استان فارس با کسب6.5 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از وی یحیی هوشیار از سازمان آموزش و پرورش شهرستان فیروزآباد با 6 امتیاز مقام دوم رسید.

مقام های سوم تا چهارم این مسابقات را آقایان امین زیارتی از ارتش ، محمدرضا رودبار از شرکت مخابرات و محمد جواد مهدی از دانشگاه آزاد اسلامی تصاحب کردند.

همچنین عباس زنگنه از شرکت نفت و گاز زاگرس نفر برتر پيشكسوت ،ابراهیم بلادی نفر برتر بازنشسته از ارتش و معصومه صادقی از سازمان آموزش و پرورش مقام برتر بانوان را از آن خود  کردند.

ضمنا از همت و تلاش سرکار خانم محمدی راد شطرنجباز روشندل تقدیر بعمل آمد.

سياوش جواهري ضمن تشكر از داوران اين مسابقات ، سطح كمي و كيفي مسابقات را بسيار خوب عنوان كرد و اظهار اميدواري كرد برگزاري مسابقات کارکنان را هر ساله بتوانیم با کیفیت بالاتر برگزار کنیم. وی یادآور شد با توجه به مکاتبات انجام شده آموزش های مربوطه در سازمانهای مختلف در حال پیگیری است و امیدواریم شاهد برگزاری مسابقات تیمی کارکنان در 6 ماهه دوم امسال باشیم.

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۲
 

آیین نامه مسابقات شطرنج جام رمضان1395(ریتد)

نامه الکترونیک چاپ PDF

آیین نامه مسابقات شطرنج جام رمضان1395(ریتد)

22 لغایت 24 خرداد ماه

images/stories/000000000000.jpg

مسابقات جام رمضان از تاریخ 22 لغایت 24 خرداد ماه راس ساعت 21:15 در شیراز برگزارمیگردد.

علاقمندان میتوانند جهت مشاهده آیین نامه به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

آخرین به روز رسانی در شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۴
 

پایان رقابتهای شطرنج پیشکسوتان ایران با نائب قهرمانی محمدرضا رودبار

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image1111.jpg

پایان رقابتهای شطرنج پیشکسوتان ایران با نائب قهرمانی محمدرضا رودبار

رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان ایران با قهرمانی محمد ابراهیم امینی فرد در رده سنی بالای 65 سال و شاهین مهندسی در رده سنی بالای 50 سال به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس، رامسر میزبان یازدهمین دوره رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان کشور در دو رده سنی بالای 50 سال و بالای 65 سال بود. این مسابقات با حضور 86 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 42 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال از 27 اردیبهشت ماه آغاز شد و تا 31 همین ماه ادامه داشت.

در پایان 7 دور رقابت فشرده میان پیشکسوتان شطرنج کشور محمد ابراهیم امینی فرد در رده سنی بالای 50 سال با کسب 6.5 امتیاز به عنوان قهرمانی و محمدرضا رودبار با کسب 6 امتیاز از شیراز به مقام نائب قهرمانی دست پیدا کردند و در رده بالای 65 سال نیز آقای محمدابراهیم امینی فرد با 6 امتیاز مقام اول و میر محمد علوی نیز با 6 امتیاز مقام دوم مسابقات را از آن خود کرد.

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان ضمن تبریک به جناب آقای محمدرضا رودبار از تمامی نمایندگان استان در مسابقات پیشکسوتان کشور تشکر و قدردانی کرد .

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹
 

برگزاری پرشور سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودکهای شیراز

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1478.jpg

برگزاری پرشور سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودکهای شیراز

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس سومین دوره جشنواره مهدکودکهای شیراز با حضور 120 شطرنجباز خردسال (پیش دبستانی ) در پایگاه استعدادیابی هیات استان برگزار گردید.

بر اساس این گزارش با همکاری تعدادی از مهدکودکهای شیراز , کودکان پیش دبستانی آشنا به شطرنج در حضور مربیان مهدهای شیراز و نظارت هیات شطرنج استان به بازی و مسابقه پرداخته و کودکان با استعداد گزینش و شناخته شدند.

سیاوش جواهری رئیس هیات استان  ضمن تشکر و تقدیر از مهدکودکهای غنچه ها ،نیکان, فرهنگ و تمدن، غنچه های بهشت، شباهنگ ، روزبهان ،ملیکاو سایر مهدکودکهای تحت نظارت هیات شطرنج استان و مربیان پر تلاش این مهدکودکها از مدیریت سایر مهدکودکهای شیراز درخواست نموده جهت هماهنگی و استاندارد سازی آموزش و گزینش صحیح کودکان با استعداد در این رشته ورزشی  با هیات شطرنج استان هماهنگی لازم را انجام دهند.

رییس هیات استان اظهار امیدواری کرد که روند رو به رشد توسعه کمی شطرنج در مقطع پیش از دبستان در سالهای آینده نویدبخش حضور استعدادهای درخشان در این رشته ورزشی باشد و در پایان نیز مقرر شد که سه نفر برتر هر مهدکودک در مسابقه رسمی پیش از دبستان شرکت نمایند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره به مدیران و مربیان مهدکودکهای تحت قرارداد لوح تقدیر و به تمامی شرکت کنندگان جهت ایجاد انگیزه بیشتر مدال طلا اهدا شد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
 

آئین نامه مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه

images/stories/1233.jpg

این مسابقات ویژه کارکنان محترم سازمانهای دولتی و خصوصی و بازنشستگان محترم استان فارس می باشد که از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه در سالن اندیشه برگزار می گردد.

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
 

دوره های داوری درجه 2 و 3

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image634603479629870440.jpg

به گزارش روابط عمومي هيات شطرنج استان ، یک دوره کلاس داوری درجه  3 از تاریخ 29 اردیبهشت لغایت 4 خرداد ماه و داوری درجه 2 از تاریخ 7 تا 13 خرداد سال جاری در محل اين هیات برگزار میگردد.

بنابر مقررات جاری تنها کسانی مجاز به شرکت در این دوره می باشند که عضویت خود را در سیستم جامع فدراسیون در سال 94 تمدید نموده و دارای شماره عضویت معتبر باشند.

همچنین شرکت کنندگان در دوره درجه 2 می بایست قبلا گواهینامه داوری درجه 3 خود را در سیستم جامع فدراسیون شطرنج ثبت نموده و دارای کارت داوری درجه 3 معتبر باشند . حداقل فاصله زمانی بین دریافت گواهینامه داوری درجه 3 و شرکت در این دوره دو سال تمام می باشد .

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط شرکت در کلاس  و جهت ثبت نام با شماره تلفن 36364292-071 تماس حاصل فرمایند.

 

تیم شیراز مقام سوم مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران را از آن خود کرد.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1437.jpg

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان مسابقات قهرمانی شهرهای ایران که با حضور 24 تیم از سراسر کشور در اصفهان برگزار شده بود با قهرمانی تیم رشت به پایان رسید .

در این سری از مسابقات که برای اولین بار طی سالهای گذشته در کشور برگزار شد دو تیم شیراز و لارستان از استان فارس حضور داشتند که در پایان تیم کرج حائز مقام دوم و تیم شیراز موفق به کسب مقام سوم مسابقات شد. تیم شیراز با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی،عدنان ندیمی فر، غلامرضا علیزاده، پویا ماری اوریاد و سینا فیلی در آخرین لحظات ثبت نام از تیم ها تکمیل شد و در این مسابقات شرکت کرد و علیرغم نداشتن فرصتی برای هماهنگی و آمادگی تیمی توانست نتایج خوبی کسب کرده و بصورت مشترک با تهران به مقام سوم این مسابقات دست یابدو سهمیه حضور در مسابقات دسته یک شهرهای کشور در سال آینده را هم کسب نمود.

تیم لارستان هم با ترکیب ­آ­قایان مجتبی وحدانی، کورش پور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان، سیدریحان الله کشفی بازیهای قابل قبولی از خود نمایش داد و آقای وحدانی توانست در این مسابقات 54 واحد ریتینگ بین المللی کسب نماید .

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان فارس ضمن تشکر از هیات شطرنج لارستان و بازیکنان هر دو تیم و نیز تبریک کسب مقام سومی شیراز اظهار امیدواری کرد سال آینده شاهد قهرمانی این تیم در کشور باشیم.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
 

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 107

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 113


صفحه 10 از 50

کانون کودکان متفکر و خلاق

ورود به سایت

جستجو

آخرین اخبار


Warning: Creating default object from empty value in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/farsch/domains/farschess.ir/public_html/old/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز30
دیروز60
این هفته30
هفته پیش1579
این ماه2471
ماه پیش2523
همه روزها664780